Yükleniyor...
Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Sunum & Servis

Sunumluklar ve Çeşitleri

Gün içinde uğraş verdiğimiz yiyecek ve içecekleri sevdiklerimize tattırmak için yaptıklarımızı sunumla taçlandırmak mükemmel bir seçenek. Sunumda kullandığınız özenli ve güzel tasarlanmış malzemeler göstermiş olduğunuz hünerlerinizin tamamlayıcısı olmalıdır. Sevdiklerinize görsel şölen oluşturmak için sunumluklardan yararlanmak size destekçi olacaktır. Sunumlukları aynı zamanda servis tabağı şeklinde de kullanabilirsiniz.

Sunumluklar ve Özellikleri

Cam kesme tahtaları 4 mm temperli camdan üretilmiştir. Kırılmaz, hijyenik ve çizilmez bir yapısı vardır. Altında bulunan silikon ayakları sayesinde koyduğunuz zemine yapışmaz ve ıslak zeminden etkilenmez. Oval köşelidir.

Sunumluklar ve Türleri

Sunumluklar çeşitli renk ve desenlere sahiptir. Şık ve zarif bir görünüm sağlar. Estetik görünüme sahip olan sunumluklar sunumlarınızın en iddialı parçası olacak.

Sunumluklar ve Temizleme Yöntemleri

Cam hammaddeye sahip sunumluklar, kolay temizlenebilir ve hijyeniktir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir veya temiz bir bez yardımıyla kolayca silinebilir.

Sunumluk Boyutları ve Şekilleri

Sunumluk boyutları tek tiptir. 15x30 cm boyutunda olan estetik dikdörtgen tasarımlı sunumlukları, servis tabağı şeklinde de tamamlayıcı parça olarak kullanabilirsiniz.

Sunumluk Kullanmanın Faydaları

Sunumluklar misafirlerinize özenle hazırladığınız masalarda estetik parçalar olarak yerini alacaktır. Masanıza ayrı bir şıklık katacak ve misafirlerinizin hem lezzetli yiyeceklerle midelerine hem de sunumluklarınızla gözlerine hitap edeceksiniz. Aynı zamanda servis yaparken alandan tasarruf etmenizi sağlayacak çokça ürünü üzerinde sunabilmenizi kolaylaştıracaktır.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...