Yükleniyor...
Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Tablo Modelleri

Tablo Modelleri Çeşitleri

Tablolar soğuk duvarları renge büründürecek tamamlayıcı tasarım parçalarıdır. Yaşam alanlarınızda zevkinizi, ruhunuzu ve estetik anlayışınızı yansıtacak tabloları kullanmaktan zevk alacaksınız. Tablolar kullanılan malzeme ve yapım tekniği yönüyle tablo severlere çeşitli seçenekler sunmaktadır. Evinizin çeşitli bölümlerinde, ofisinizde göz kamaştıracak tasarımlarıyla cam tabloları özenli paketleme garantisiyle satın alabilirsiniz.

Cam Tablolar ve Özellikleri

Dekoratif cam tablolar yüksek çözünürlüklü HD baskı kalitesine sahiptir. Dekoratif tabloların cam kenarları rodaj işleminden geçirilmiştir. Çeşitli renk ve model seçenekleri ile kullandığınız alanlarda estetik bir görünüm sağlar. Yerli üretim 1. sınıf ultra clear çizilmez yüzeye sahip 4 mm kalınlığında temperli cam kullanılmaktadır. Dekoratif cam tablo bulunan kutunun içinde özel çelik asma kancası dübel ve vida ile tablolarınızı duvarınıza rahatlıkla konumlandırabilirsiniz Her tablonun kendine ayrı bir güzelliği var. Özellikle cam tablolar konumlandırıldığı ortama çok şık ve estetik bir görünüm katmaktadır.

Cam Tablo Boyutları ve Şekilleri

Çeşitli renk ve tasarımlara sahip dekoratif cam tablolar 30x40 cm ve 50x70 cm boyutlarında dikdörtgen şeklindedir. Tabloları kullanacağınız alanların büyüklüğüne ve beğeninize göre çeşitli dekoratif cam tablo seçenekleri mevcuttur. Seçeceğiniz tablolarda film karakterlerinin, önemli şahsiyetlerin de tasarımları bulunmaktadır.

Cam Tabloların Temizleme Yöntemleri

Cam temizlemek için kullandığınız temizlik malzemesi ve temiz bir bez yardımıyla tablolarınızı toz ve kirlerden arındırabilirsiniz.

Cam Tabloların Kargolanması

Sizler için hazırlanan cam tablolar zarar görmemesi için özenle ambalajlama ve paketleme sürecinden geçmektedir. Siparişiniz tarafınıza ulaşmadan kargolama aşamasında oluşacak herhangi bir zarar firma garantisi altındadır.

Reggae Müziğin Kralı Bob Marley Hakkında Dikkat Çeken 10 Özellik

Reggae müziğin kralı olarak adlandırılan Bob Marley; 36 yıllık kısa ömrüne birçok plak, albüm ve konser sığdırmıştır. Söz yazarı, besteci ve yorumcu olarak farklı rollere de sahip olan Marley, hayatta maddi değerleri benimsemeyen, insana ve insanlığa değer katan, dillere pelesenk olmuş bir değerdir. Bob Marley hakkında çarpıcı 10 bilgiyi sizler için derledik.

1.    Siyahi bir anne ve beyaz bir babanın çocuğu olan Marley, babasının beyaz olmasından dolayı “beyaz çocuk” olarak çağrılmaktaydı. Siyahi insanların ne kadar ezildiğini görmüş ve yaşamış biri olarak, ömrü boyunca bu insanların maddi-manevi yanlarında olmak için uğraştı.

2.    Jameika' da dünyaya gelen Bob Marley in asıl adı ise Robert Nesta Bob Marley'dir.
 
3.    Bob Marley çok az kişinin inandığı Rastafarianizm dinine mensuptu. Bu din eski Etiyopya topraklarından çıkmıştı. Saçına  “Rasta” olarak bilinen ancak orijinal olarak “Dreadlock” olan stili yapmasının nedeni de dini inancıydı. Bu dini inançta saçların rasta yapılması, heybetli görünüm sağladığı için düşmana korku salmaktır. Saçlarını yıkamak ve kesmek de dinlerine göre yasaktır. 

4.    Rastafarianizm dini inancına göre et yemek yasaktı. Bundan dolayı Marley vejetaryendir. 
 
5.    7 farklı kadından 10 çocuğu olan Marley'in bir de evlatlık çocuğu bulunuyor. Marley “Bir çocuğun bana ait olup olmadığını anlamanın yolu konuşmasına bakmaktır” demiştir.

6.    Gençliğinde el falında çok iddialı olan Marley için çevresindekiler, geleceği görebildiği yorumunu yapmaktaydı. Ünlü sanatçı, müziğe adım attığında fal bakmayı bıraktı ve istekte bulunan kişileri daima reddetti. 

7.    Sporla yakından ilgili olan Marley tam bir futbol tutkunuydu. Aynı zamanda ping-pong oynamayı da severdi.

8.    1977 yılında futbol oynarken ayak başparmağında açılan bir yaradan dolayı deri kanseri (melanoma) olduğu ortaya çıktı. Parmağının kesilmesini istemedi. Çünkü Rastafarianizm inancında mezara tek parça halinde girilmek istenir.

9.    Birleşmiş Milletler "Barış Madalyası", 1978'de Afrika insanına yapılan insancıl yardımlara şarkılarıyla destek olduğu için, Bob Marley'e verilmiştir.

10.    Bob Marley, dünya malına ve paraya çok fazla değer vermeyen manevi değerlere karşı olan bağlılığı ve mütevazı kişiliği ile bilinmektedir. Bu anlamda oğlu Ziggy’e son sözlerinde ”para hayatı satın alamaz’’ cümlesini dile getirmiştir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...