Yükleniyor...
Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Ocak Arkası Koruyucu

Ocak Arkası Koruyucu ve Çeşitleri

Ocak arkası koruyucu mutfakta profesyonel olanların en çok tercih ettiği ürünlerden birisidir. Mutfakta geçirilen zamanı ne kadar azaltabilirim diye düşünen kişiler için tam da aranılan ürünlerden olan ocak arkası koruyucu sizler için çok çeşitli, renkli ve özenli şekilde tasarlanmıştır.

Ocak Arkası Koruyucusu ve Özellikleri

Cam kesme tahtaları 4 mm temperli camdan üretilmiştir. Kırılmaz, hijyenik ve çizilmez bir yapısı vardır. Kir birikimi yapmaz. Köşe ve kenarları özel işlemden geçirilmiştir. . Yüksek kalite Uv baskı tekniği kullanılarak üretilen ocak arkası koruyucu ürünlerim göz alıcı bir tasarıma ve şıklığa sahiptir.

Ocak Arkası Koruyucusu ve Türleri

Her zevke uygun çeşitli renk ve tasarımlara sahip ocak arkası koruyucular bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleriyle tezgahlarınıza uyumlu ocak koruyucuları zevkinize uygun seçebilirsiniz.

Ocak Arkası Koruyucusu ve Temizleme Yöntemleri

Cam hammaddeye sahip ocak arkası koruyucular, kolay temizlenebilir ve hijyeniktir. Temizlemenize yardımcı olacak bir temizlik malzemesi ve bir bez yardımıyla istediğiniz gibi temizlik yapabilirsiniz.

Ocak Arkası Koruyucu Boyutları ve Şekilleri

3 farklı boyutta dikdörtgen tasarımlı, estetik görünümlü ocak arkası koruyucular mevcuttur. 60x52 cm, 76x50 cm, 60x40 cm boyutunda ocak arkası koruyucular bulunmaktadır. Ocak arkası mesafeye uygun olarak boyutunu seçtiğiniz koruyucuların farklı renk seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Ocak Arkası Koruyucusu Kullanmanın Faydaları

Yemek yaparken bazı yemekleri sadece arada yapmak istediğiniz olabilir. Ocağın batması, ocak arkasına sıçraması, temizlemeye uğraşması çok fazla iş yükü gerektirmektedir. Bu nedenle sıçrama riski olan yemekleri yapmak gözünüzde çok büyüyebilir. Ocak arkası koruyucular bu amaçla çok işlevsel bir üründür. İş yükünüzün azalmasına destek olduğu gibi görsel olarak da mutfağınızı renklendirecek bir tasarım ürünüdür.

Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Mutfak, bizler için en değerli yaşam alanlarındadır. Özellikle kadınların şüphesiz en çok vakit geçirdiği yerdir. Hatta zaman zaman ”Mutfaktan çıkmak mümkün mü?” diye yakınmalar da duymuşunuzdur. Mutfağı ferah ve gözümüze hitap edecek şekilde dizayn edersek günlerimiz daha da keyifli hale gelebilir. Hatta belki de mutfaktan hiç çıkmak istemeyeceksiniz.  Mutfak dekorasyonunu ne kadar güzel yapmış olsanız da mutfakta geçirilen vaktin daha az olmasını istiyorum diyorsanız işlerinizi pratikleştirecek önerileri bilmek hayatınızı kolaylaştıracak. Decovetro ürünleri hayat kolaylaştırma yolunda sizlere kolaylık sağlayacak ve iş yükünüzü hafifletecek. 

1.    Minimalleşmeyi Amaç Edinin
Tezgah üzerinde veya mutfağınızın herhangi bir kısmında dekoratif ürünler kullanmak hoşunuza gidebilir. Özellikle dekorasyon sayfalarında geziniyorsanız bu tarz önerilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Unutmayın ne kadar çok malzeme o kadar çok iş. Mutfakta daha az vakit geçirmek istiyorum diyorsanız bunu göz önünde bulundurun ve olabildiğince sadeleşin. İyi düşünülmüş dolap içi dizaynı ile tezgah üstü dağınıklıklarınızı toparlayabilirsiniz. 

2.    Ocak Arkası Koruyucu Kullanmayı Deneyin 
Sıçrayan yağlı yemekler, taşan tencereler size eziyet gibi gelebilir. Ocak temiz kalsın diye belki de yapmaktan kaçındığınız yemekler var. Yemekleriniz sıçradığında kolay temizlenemiyorsa o zaman daha da fena. Mutfaktan çıkamıyordunuz, batan ocakla ekstra yorulmak zorunda kalacaksınız. Temizlik yapmaktan mutfaktan çıkamayanlardansanız, Decovetro ocak arkası koruyucular ile mutfakta geçirilen zamanın bir kısmını kendinize ayırabilirsiniz. 

3.    Beyaz Rengi Daha Hakim Kullanın 
Beyaz renk mutfakta leke ve toz belli edeceği için kullanmaya korkulan bir renktir. Beyaz renk ferahlığın, temizliğin rengidir. Mobilyalarınızda daha fazla beyaz renk kullanarak mutfağınıza ferah ve temiz bir görünüm kazandırabilirsiniz.  

4.    Aynalardan Korkmayın 
Aynalar yalnızca evin giriş kısmında ve salonlarda kullanılabilir düşüncesi hakimdir. Evin mutfak gibi farklı bölümlerde ayna kullanmak, kullanıldığı alana farklı bir boyut kazandırabilir.  Özellikle beyaz renklerden yararlanma şansınız yoksa aynaları mutlaka mutfak dekorasyonunuzun bir parçası haline getirmelisiniz. Aydınlık ve modern mutfaklar için Decovetro dekoratif aynalardan  yararlanabilirsiniz. 

5.    Dolap İçi Dağınıklığınıza Son Verin
Dolap içi düzenleyiciler son zamanda çok fazla ön plandadır. Dağınık dolap içleri mutfakta işinizi zorlaştıracak ve hiçbir şey tamamlanmıyormuş gibi hissettirecektir. Dolap içi düzenleyicilerden yararlanarak bu dağınıklığa son verebilirsiniz. Ayrıca beklettiğiniz paketli ürünleri kutulara boşaltarak paket dağınıklığından kurtulabilirsiniz ve düzenli bir görünüm sağlayabilirsiniz. 
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...