Ev Aksesuarlarında 5 Trend Ürün

Tarih: 25.10.2022 14:32
Ev Aksesuarlarında 5 Trend Ürün
Ev aksesuarları son dönemlerde ev dekorasyonunda hit parçalar haline gelmiştir. Aksesuarların ortama verdiği enerji ve sıcaklık kullanımlarının daha yaygın olmasını sağladı. Özellikle son zamanlarda bazı ev aksesuarları ön plana çıktı. Bu ürünleri sizler için araştırdık ve trendi yakalayın istedik. 

1.    Dekoratif Duvar Saatleri 

Roma rakamlı dekoratif duvar saatleri daha dekoratif tasarımlarla büyük tablolar şeklinde duvarlarınızda yerini alıyor.  Özellikle eskitilmiş tarzda ahşap tasarımlarla birleştirilerek retro bir tarz veya keskin çizgilerle modern bir tarz oluşturabilmek mümkün. Tarzınızı yakalarken trend aksesuarlar kullanmaktan ödün vermeyin. 

2.    Dekoratif / Büyük Boy Aynalar 

Dekoratif aynalar kendimize bak için kullanılmasının yanı sıra daha işlevsel bir hale bürünmüştür. Gün ışığını yansıtarak dar alanlarınızı aydınlatabilmeniz, duvarlarınızda dekoratif görüntüler oluşturabileceğiniz kullanışlı tasarım harikalarından biridir. Büyük boy aynalar ise taşınabilir olmasının yanı sıra  zarif tasarımlarıyla da odalarınıza ayrı bir enerji verecek. 

3.    Mumlar 

Mumlar, tarzınızı yansıttığınız alanlara kendinizi tam anlamıyla ait hissettirecek dekoratif ev aksesuarlarıdır. Özellikle aromaterapi uçucu yağları veya balmumu ile yapılan mumlar, evinizden uzaklaşmadan farklı bir ruh haline bürünmenizde kolaylık sağlar. 

4.    Minimal Görünümlü Sehpa 

Sehpa modelleri
, eskiye nazaran daha zarif ayaklarla, daha ince üst yüzeyle minimal görünümüyle karşımıza çıkmaktadır. Yan sehpa, sunum sehpası ve dekoratif orta sehpa olarak her şekilde kullanabileceğiniz sehpalar bu yıl çok trend. 

5.    Dekoratif Kırlentler

Annelerinizin çeyizlerinin gözbebeği nakışlı kırlentler yeniden göz bebeğimiz oluyor. Tek renk soft kanepeler üzerine canlı renklerle tasarlanmış desenli, nakışlı, punch işlemeli dekoratif kırlentler ortamı canlandırırken; koyu renk mobilyalar üzerine soft renklerin hakim olduğu kırlentler ortamda harika bir ahenk oluşturuyor. 
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...