Dar Hol Dekorasyonu Ve Aksesuar Önerileri

Tarih: 12.10.2022 13:04
Dar Hol Dekorasyonu Ve Aksesuar Önerileri
Hol dekorasyonu ve aksesuar kullanımı evin her bölmesinde olduğu gibi özenli tasarım gerektirir. Hol dekorasyonunda özel dekoratif ürünler kullanılarak şık bir tasarım elde edilebilir. Aynı zamanda trend olan minimal tasarımlardan hoşlananlar için az sayıda eşya kullanılarak minimal bir dekorasyon da oluşturmak mümkün. Retro dekorasyon fikri sevenleri de unutmamak lazım... 
Sizler için trend dar hol dekorasyon fikri ve aksesuar önerileri derledik. Daha fazla öneri için blog yazılarımızı kaçırmayın...

1.    Fazla Eşyadan Kaçının 

Günümüzde evde bulunduğumuz vakit çok kısıtlı. Dolayısıyla temizlik için ayırdığımız zaman da buna bağlı olarak az. Az sayıda eşya bulundurarak hol temizliğinizi kısa sürede bitirebilirsiniz. 

2.    Alan Büyüklüğüne Göre Aksesuar Seçimi Yapılmalı

Dar hol dekorasyonunda minimal tablolar, dekoratif aynalar kullanabilirsiniz. Ancak geniş bir alana sahipseniz büyük boy aynalar, geniş cam tablolar ve tablo, ayna ile beraber kullanabileceğiniz ayaklı dolap ile dekoratif hol alanları yaratabilirsiniz. 

3.    Renk Uyumunu Işığa Göre Ayarlanmalı

Dar antreler için ışığın yansıdığı duvara ayna yerleştirerek aynalardan faydalanmak alanı daha geniş ve aydınlık gösterecektir. 

4.    Dar Alanlarda Beyaz Renk Kurtarıcınız

Dar hollerde özellikle beyaz renk ve daha az eşyadan yararlanmak holünüzü geniş gösterebilir. 
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...