Büyüleyici Atmosfer Oluşturan Koridor Duvar Süsleri

Tarih: 12.04.2023 06:49
Büyüleyici Atmosfer Oluşturan Koridor Duvar Süsleri
Koridor duvar süsleri, koridorlarınızı, her adımda farklı bir dünyaya taşıyormuş gibi görünen, kişisel tarzınızı yansıtan büyüleyici bir ortama dönüştürebilir. Koridor duvar süsleri sayesinde evinizin giriş koridorlarını, canlı renkler ve girift desenlerle dekore ederek ortama giren kişinin oluşturduğunuz atmosfere katılmasını sağlayabilirsiniz. Koridorunuz dört duvarla kapalı bir alan olmasa da konuklarınızı cezbedecek harika bir dizaynı hak ediyor.  Ev ve ofis koridorlarında duvar süslemeleri, kişisel zevke, koridor büyüklüğüne ve işlevselliğine göre farklılıklar gösterebilir. 

Pinterest ev dekorasyonunu tercih edenler,  bu öneri tam da size uygun!  Minimal ev dekorasyonu tercihinde, koridor duvar süsleri, günlük hayata daha uygun,  cıvıl cıvıl renklerde tercih edilebilir. Ev dekorasyonu tercihinde soft renklerin yanı sıra iddialı ve soğuk renkler kullanan kişiler için de koridor duvar süsleri benzer renk tonlarında iddialı parçalar kullanılarak tercih edilebilir. 

Ev ve ofis koridor duvar süsleri için öneriler: 

Çerçeveler: Ev dekorasyonunda aile fotoğrafları, mottolar, çerçevelenerek koridor duvar süsü olarak kullanılabilir. Ofis koridorları için de şirket misyon vizyonu, şirket çalışanları resimleri, şirket geçmişi, duvar renklerine uygun renklerde çerçevelerle koridor duvar süsü olarak tercih edilebilir. 

Ayna: Dekoratif aynalar, dekorasyonda sıklıkla yer alan ürünlerdir. Aynalar sayesinde küçük koridorlarınızın daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Koridor duvar süsleri olarak,Decovetro dekoratif aynaları duvarınızın ölçüsünde, yuvarlak ve kare şekillerde tercih edilebilir.

Renkli Baskılar: Renkli baskılar, duvarınıza yapıştırılabilir ve kişiliğinizi yansıtan renkli parçalar olarak evinizin koridor duvarlarını süsleyebilir. Evinizi çılgın renklerden oluşan eğlenceli bir görünüme kavuşturmak isterseniz Decovetro Pop Up tablolar ve neon renk ışıklardan faydalanabilirsiniz.  Duvar boyanızı da beyaz veya antrasit renklerde tercih edebilirsiniz. Ofis koridoru için de pop up tablolar ve neon renkler yerine Decovetro Motivational cam tabloları tercih edebilirsiniz. 
Duvar kağıdı: Duvar kağıtları sayesinde çok fazla çaba harcamadan ofis ve ev koridor duvarlarınızı bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Tek bir duvar kağıdı kullanma zorunluluğunuz yok. Dilerseniz farklı desenlerde duvar kağıtları ile geçiş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra 3D duvar kağıtlarından da yararlanabilirsiniz. 3D duvar kağıtları sayesinde koridora girdiğiniz an bulunduğunuz ortamdan soyutlanmanız mümkün. 

Daha fazla ev dekorasyon önerileri için takipte kalın! 

Koridor duvar süslemeleri o kadar büyüleyici bir şekilde düzenlenmişti ki, her fırça darbesinde ve her renkte bir hikaye anlatıyor gibiydi.
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...