150 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava ! 150 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava ! 150 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava ! 150 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
Yükleniyor...
Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Halı, Kilim & Paspas

Halı & Kilim & Paspas Modelleri

Halı evin her alanında kullanılan ve olmazsa olmaz tamamlayıcı aksesuarlardandır. Mobilyalarınızın rengine, tasarımına göre seçeceğiniz çeşitli halı modelleri bulunmaktadır. Halılar serildiği ortamın havasını şekillendirir. Çeşitli malzemelerden yapılmış farklı halı modelleri üretilmektedir. Halıların kaliteli olması sağlıklı olması ve yıllarca kullanılabilmesi açısından çok önemlidir. Kullanım alanına göre halı desenleri ve çeşitleri de değişmektedir. Halı tercih etmek istemeyenlere özel etnik desenli kilimler de beğeninize sunulmaktadır. Kilimler ile yaşam alanlarınızda bohem ve etnik tarzda tasarım harikaları yakalayabilirsiniz. Her kapının önünde mutlaka bulunan paspaslar ev tekstilinin detay ürünlerindendir. Özellikle tasarım olan paspaslar evinize gelen misafirinizin dikkatini çekmeye aday. Farklı yazılara ve desenlere sahip paspaslar sizleri cezbedecek.

Halı, Kilim, Paspas Özellikleri

Halı, kilim ve paspaslar her zevke özel çok çeşitli tasarımlardadır. Etnik tarz sevenlere, modern tarz sevenlere, kolay temizlensin diyenlere, alerjim var toz tutmasın diyenlere, çocuğumu oyalasın diyenlere kısacası her isteğe ve zevke özel halı, kilim, paspas modelleri mevcuttur. Antibakteriyel ve antialerjik olan halı, kilim, paspas modelleri kaydırmaz özelliktedir ve kalınlığı 5 mm’dir. Modeller %60 pamuk %40 polyesterden oluşmaktadır. Oturma odası, salon, yatak odası, antre-hol, banyo, çocuk odası, mutfak, outdoor halı modelleri, kişiye özel paspas modelleri ve hazır paspas modelleri olmak üzere yaşamınızın her alanına uygun modeller kategorilenmiştir.

Halı, Kilim, Paspas Boyutları ve Şekilleri

Halı, kilim ve paspaslar her zevke özel çok çeşitli boylara sahiptir. Modeller yuvarlak, kare ve dikdörtgen şekillidir. Kullanacağınız ortamın büyüklüğüne göre çok çeşitli boyutlara sahiptir. Halı alacağınız ortamın uzunluğunu ölçerek size uygun halı modelini ve boyutunu seçebilirsiniz.

Halı, Kilim, Paspas Temizleme Yöntemleri

Halı ve kilim modelleri makinede kolaylıkla yıkanabilmektedir. %3’lük çekme payına sahiptir. Duru veya deterjanlı olan suyla temiz bir bez yardımıyla da silebilirsiniz. Kapı önü paspas modelleri makinede yıkanmaya uygun değildir. Ön yüzünü elektrik süpürgeyle kolaylıkla temizleyebilir veya silkeleyebilirsiniz. Arka yüzeyinde ise nemli bir bez yardımıyla temizleme sağlayabilirsiniz.

Halılarda Hav ve Toz Yapma Durumu

Halılar yeni alındığında evinizde istenmeyen tozlar ortaya çıkabilir. İstenmeyen pamukçuklar üzerinize yapışarak evinizin her tarafına dağılabilir. Bunu engellemek için yüksek vakumlamada daha sık süpürmeyle 1-2 ay içerisinde çözüm sağlanabilir. Genellikle kaliteli hammaddeyle üretilen halılarda bu durumla az karşılaşılır. Halı modellerimiz toz yapmaz. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?